Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Rąbiń - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

179 000 zł65,11 m² 2 749,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w miejscowości Rąbiń (gmina Krzywiń, powiat kościański, województwo wielkopolskie).

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

590 000 zł66 m² 8 939,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przytulne mieszkanie w zabudowie szeregowej - okolice Kórnika Szukasz miejsca gotowego do zamieszkania ? Uwielbiasz ciepłe i przytulne wnętrza? Chcesz mieszkać blisko lasu, nie rezygnując.

Szczegóły ogłoszenia

209 562 zł1 318 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szukasz ucieczki od miasta i marzy Ci się spokojne życie na wsi? Potrzebujesz swojego miejsca na Ziemi w podmiejskim terenie, ale nie za daleko od asfaltowej drogi czy infrastruktury? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł1 745 m² 198,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 1745 m w Jeziorach Wielkich (gm. Zaniemyśl). To propozycja dla osób, które nie szukają kompromisów między miastem a naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kościan

Kościan(Rąbiń + 17 km)

600 000 zł2 357 m² 254,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

aktualny miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (mpzp), dla terenów zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z prawem wprowadzenia funkcji usługowej Niniejsza oferta to wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł60,71 m² 7 395,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,71 m , położone na 1 piętrze w niskim, zadbanym bloku przy ul. Powstańców Wielkopolskich 12 w Śremie.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł5 000 m² 96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko W naszym biurze! Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy pozwalającymi na postawienie 4 domów jednorodzinnych oraz drogi wewnętrznej, położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Drobnin

Drobnin(Rąbiń + 21 km)

2 200 000 zł956 m² 2 301,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:23

 

Powierzchnia działki:65 000 m²

Oferujemy do sprzedaży zespół pałacowo-parkowy położony we wsi Drobnin, gmina Krzemieniewo, powiat Leszno, wpisany do rejestru zabytków pod nr 1675/a. Budynek pałacu/dworu został wzniesiony w II.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł32,32 m² 5 538,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Domek modułowy całoroczny o powierzchni 32 m z tarasem 18 m2 to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie dla osób szukających komfortowego miejsca do zamieszkania lub wypoczynku. Wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Betkowo(Rąbiń + 13 km)

875 000 zł115,90 m² 7 549,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Piękny dom parterowy w Betkowie - idealny dla rodziny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, bardzo zadbanego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-12

559 000 zł71,70 m² 7 796,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Estate Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,10 m , zlokalizowane w miejscowości Krosno (osiedle Miodowe, okolice Mosiny).

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku